V současné době probíhá v centrálním skladu nasazení nového, lepšího a rychlejšího informačního systému. Rychlost implementace a funkčnost není ovšem dle předpokladů. Z tohoto důvodu prosíme o trpělivost. Objednávky jsou doručovány v rozmezí 1-5 od objednání.

Přirozené moderní

167922
 
Kanceláře už dávno nejsou jen strohou, chladnou místností. Aby se v nich dobře pracovalo, musíme se cítit příjemně. Každý detail tak rozhoduje. I nohy, na kterých stojí naše pracovní stoly. Kromě pohledové stránky, by také měly být kvalitní.

Jak popsat nové podnože Strong?

Přirozeně moderní, cenově výhodné, s důrazem na příslušnou kvalitu a jednoduchost montáže. Ve třech barevných provedeních: bílá, černá, stříbrná. Pro rozměr desky: 600/800 na 1200/1400/1600 mm. S možností výškové regulace o 13 mm z celkové výšky 722 na 735 mm. Tak by se daly krátce popsat. 

Při koupi cenově výhodného materiálu hrozí, že nebudete spokojeni s jeho kvalitou a často i složitostí a nepřesností montáže. Na to při výběru novinek řady Strong myslíme a takovým věcem se vyhýbáme. Proto jsou podnože Strong kvalitní a jejich kompletace je více než jednoduchá. Stačí utáhnout 8 šroubků a je hotovo. Na dlouhou dobu. 

Více informací najdete v letáku: Nová řada podnoží Strong.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení